Konya Çene Botoksu | Çene Ameliyatı | Çene Kayması Tedavisi

Konya Çene Botoksu | Çene Ameliyatı | Çene Kayması Tedavisi

Konya Çene Ameliyatı Hakkında

Çene cerrahisi, direkt olarak insanın dişlerinin yapısı ile ilgili olan bir durumdur. Gülüşünüzden yemek yiyişinize kadar her şeyi etkileyen çeneler, yapısal bozukluklar dolayısı ile kişiye bazen sorunlar çıkartmaktadır. Bu durumda insanlar bazı çene cerrahisi operasyonları olmak zorunda kalmaktadırlar. Çene cerrahisi hem sağlık, hem de estetik amaçlı olunan bir tedavi yöntemidir. Güzel bir gülüşün yanında, iyi bir çene yapısına sahip olmak isteyenlere firmamız, Konya çene cerrahisi hizmeti vermektedir.

Kliniğimiz bünyesinde görev alan ve hastalarına her zaman için kaliteli ve güvenilir hizmet veren diş  hekimlerimiz, alanlarında ihtisas sahibi kişilerdir ve profesyonel bir mantık ile hizmet vermektedirler. Özellikle çene cerrahisi alanında deneyimli olan doktorlarımız bulunmaktadır. Bu zamana kadar çok sayıda kişinin çenesi ile ilgili olan sorunları düzeltmişler ve kendilerine daha sağlıklı bir yaşantı sağlamışlardır. Uzman olan çene cerrahisi hekimlerimiz sizlere, uygun fiyatlar ile bazı hizmetler vermektedirler.

Bu hizmetler ise şunlardır.

  • Çene kaymalarının tedavisi.
  • Çene ameliyatları
  • Çene kısmına botoks uygulanması.
  • Çene yapısına daha estetik bir görüntü kazandırmak.
  • Çene düzeltmesi.
  • Çene kırık tedavisi.

özel diş kliniğimiz doktorlarının vermiş olduğu çene cerrahisi hizmetlerinden bazılarıdır.

Çene Botoksu & Ameliyatı

Çene ameliyatı, botoksu, estetiği, kayması gibi hizmetleri veren Konya diş hekimi firmamız, alanında uzman diş hekimlerine sahiptir. Farklı alanlarda olan bu tedavileri en iyi ve kaliteli şekilde uygulamaktadırlar. Firmamız özellikle çene ameliyatlarında ileri teknoloji aletler kullanmaktalar ve hastalarını bu şekilde tedavi etmektedirler.

Hekimlerimiz çene kayması yaşayan hastalarına, garanti kapsamı içerisinde hizmet sunmaktadırlar. Eğer estetik amaçlı çene botoksu yaptırmak isterseniz, profesyonel hizmet veren diş hekimlerimiz, sizlere en iyi malzemeler kullanarak botoks yapmaktalar ve sizlerin daha şık bir görünüşte olmanızı sağlamaktadırlar. Siz de firmamız ile iletişime geçerek, istediğiniz çene cerrahisi hizmetini alabilirsiniz.

Konya Çene Botoksu ve Ameliyatı Fiyatları Nasıldır?

Konya çene botoksu ve estetiği hizmeti veren özel diş kliniğimiz, aynı zamanda bu hizmeti en uygun fiyatlar ile müşterilerine sunmaktadır. Firmamızın vermiş olduğu çene botoksu hizmeti, ekonomik fiyatlar ile ve kolay ödeme seçenekleri ile sizlerin hizmetinize sunulmaktadır. Aynı şekilde hekimlerimizin sizlere tedavi amaçlı verdiği çene ameliyatları, indirimli olarak verilmektedir. Bu şekilde keseleriniz sarsılmadan firmamıza tedavi olabilmektesiniz.

Ödemelerinizi ise nakit olarak yapabileceğiniz gibi, kredi kartı veya banka havalesi ile de yapabilirsiniz. Firmamızın çene ameliyatı tedavileri aynı zamanda kredi kartınız ile taksitli şekilde yapılmaktadır. Firmamız kurumsal diş kliniğidir ve en iyi fiyat politikasını uygulamaktadır. Siz de diş hekimlerimiz ile irtibata geçerek, çene ile ilgili tüm şikayetlerinizi söyleyebilir ve kendilerinden tedavi hizmeti alabilirsiniz.

pic

Randevu & Bilgi Alma Formu