Konya Diş Çürükleri ve Kırıkları Tedavisi

Konya Diş Çürüğü ve kırıkları tedavisi

Konya Diş Çürükleri Tedavisi

Konya diş çürüğü & kırığı tedavisi hizmeti veren kliniğimiz, uzun zamandır hastalarına garanti kapsamı içerisinde hizmet vermektedir. Dişlerinizin ağrı yapmasına neden olan çürüklerinizi en iyi şekilde tedavi etmekteyiz. Çürümüş olan dişlerinizi çekmeye gerek kalmadan dolgu veya kanal tedavisi ile kurtarmaktayız. Ağzınız için oldukça önemli olan dişlerinizin çürük tedavisini, iyi bir şekilde temizleyen ve dolgu ile kaplayan hekimlerimiz, sizlere uzun süreli kullanabileceğiniz dolgu malzemesi kullanarak hizmet vermektedirler.

Deneyimli olan diş hekimlerimiz aynı zamanda, ağzınızın içerisinde kırılmış olan dişlerinizin tedavisini kolay şekilde yapmaktadırlar. Hem kaliteli, hem de en uygun olan fiyatlar ile kırık tedavisini firmamızdan alabilirsiniz. Kırık olan dişlerinizin üzerine zirkonyum diş kaplama ile hizmet veren hekimlerimiz, bu sayede daha güzel görünüşte dişlerinizin olmasını sağlamaktadır. Hem sağlıklı, hem de görsel olarak güzel bir görüntüye sahip olmaktasınız. Güldüğünüz zaman estetik dişlere sahip olmak isterseniz, firmamızdan diş kırığı tedavisi alabilirsiniz. Firmamız Konya ilinde oldukça tanınan ve en iyi diş klinikleri arasında yer alan firmadır.

Restoratif Diş Tedavisi

Restoratif diş tedavisi hizmeti veren firmamız, bu şekilde çürüklerden dolayı meydana gelmiş olan problemlerin, gitmesini sağlamaktadır. Firmamızın hekimlerinizden alacağınız restoratif diş tedavisi, kaybolmuş olan estetik diş görüntünüzün geriye gelmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda dişlerinizin eski fonksiyonel özelliklerini geriye gelmesini ve daha sağlıklı olmasını sağlamaktadır. Alanlarında uzman olan ve işlerinde son derece tecrübeli olan diş hekimlerimiz, restoratif diş tedavisini en uygun fiyatlar ile sizlere vermektedirler. Firmamızdan alacağınız restoratif diş tedavisinin sizlere oldukça fazla faydası bulunmaktadır.

Bu faydalar ise şunlardır.

  • Gülüşünüz daha estetik bir hal kazanacaktır.
  • Dişe zarar vermeyen ve kullanılan bio uyumlu diş malzemeleri, daha uzun süreli dişlerinizi kullanmanızı sağlayacaktır.
  • Restoratif diş tedavisi yapılırken kullanılan dolgu malzemesi kalitelidir ve en az 20 yıl kullanmanızı sağlayacaktır.
  • Dişleriniz daha güzel olduğu gibi daha beyaz olmaktadır.

Aynı zamanda dişlerin kaybetmiş olduğu fonksiyonlar geri gelmekte ve yemekleri daha rahat yiyebilmektesiniz. Siz de özel diş kliniğimiz ile iletişim kurarak, restoratif diş tedavisi hizmetini, ekonomik fiyatlar ile alabilirsiniz.

pic

Randevu & Bilgi Alma Formu