Konya Lamine Diş (Yaprak Porselen) Kaplama

lamine diş kaplama konya

Konya Lamine Diş Kaplama

Lamine diş kaplama tedavisi, diş yüzeyinde çok az bir törpüleme yapılarak dişe uygulanan kaplama işlemidir. Yaprak kaplama olarak da isimlendirilen bu kaplama türü, sağlam dişi en korunaklı halde kaplamaktadır. Çok az törpüleme yapıldığı için dişin asıl yapısını korumasına yardımcı olan bir protez yöntemidir.

Lamine Diş Tedavisi Nasıl Uygulanmaktadır?

Lamine diş tedavi sürecinde törpüleme işlemi yapılmadan önce lokal anestezi yapılır ve hastanın ağrı hissetmemesi için tüm önlemler alınmaktadır. Tedavi için ilk işlem, hastayla birebir iletişime geçilip tedavi planı ortaya çıkarılmasıdır. Konya Lamine Diş tedavimiz için uzman hekimlerimiz size gerekli açıklamaları yapacaktır. İkinci aşamada dişlerin uyuştuğundan emin olunduktan sonra törpüleme işlemine geçilir. Ardından lamine diş yapılacak bölgelere kaplama için ölçü alınır. Ölçü alındıktan itibaren hastalar, belli bir süre bekletilmektedir. Bu aşama boyunca  dişlerde hafif hassasiyet hissedilmesi olağandır. Bekleme süresi sona erdikten sonra kaplamaların kişiye uygunluğu test edilir ve hastaların onayı alınarak kaplama işlemi gerçekleşir. Yapıştırma işlemi tamamlandıktan sonra uzman hekimler tarafından hastalarımız sağlığına kavuşturulmuş olur.

Lamine diş kaplama tedavisi görmek için bizlerle iletişime geçebilir ve aklınıza takılan soruları danışabilirsiniz. Tedavi olmak isteyen hastalar, ön muayene yapılması için kliniğimizi ziyaret edebilirler.

pic

Randevu & Bilgi Alma Formu