Uyutarak Diş Tedavisi Konya - Sedasyon & Genel Anestezi

uyutarak diş tedavisi konya

Uyutarak Diş Tedavisi Konya

Diş korkusu küçük ve büyük demeden herkesin hayatında bir sefer hissettiği bir durumdur. Bu yüzden bazı kişiler hala diş tedavisi olurken o korkuyu yaşamaktadırlar. Bu korkuyu yaşayan kişilerin tedavi olabilmeleri için sedasyon ile diş tedavi hizmeti verilmektedir. Firmamızın hastalarına sunmuş olduğu Konya sedasyon ile diş tedavisi hizmeti, kişinin daha rahat diş tedavisi olmasını sağlamaktadır. Bu şekilde ister diş çekimi, isterse implant gibi ağrı ve sızı gerektirecek tedavileri, daha kolay şekilde olmaktadır.

Kliniğimizin hastalarına sunmuş olduğu uyutarak diş tedavisi, uzman hekimlerimiz tarafından sunulmaktadır. Hasta bilincini kaybetmeden ve derin uyku haline geçtikten sonra, uzman doktorlarımız hastalarımıza sedasyon ile diş tedavisi uygulamakta ve kendilerini tedavi etmektedirler. Özel diş kliniğimizin doktorları ise, sedasyon ile diş tedavisi konusunda deneyimli kişilerdir. Profesyonel bir şekilde ve son teknolojiye sahip ekipmanlar ile bu tedavi hizmetini kendilerine sunmaktadırlar. Siz de firmamız ile iletişime geçerek, sedasyon ile istediğiniz diş tedavisini kliniğimizden uygun fiyatlar ile alabilirsiniz.

Sedasyon & Genel Anestezi

Sedasyon ve Genel Anestezi ile diş tedavisi hizmeti sunan ve müşteri memnuniyetine son derece önem veren kliniğimiz, uzun zamandır diş kliniği olarak hizmet vermektedir. Kurumsal olan ve her zaman müşterilerine uygun fiyat politikası uygulayan firmamız, oldukça deneyimli diş doktorlarına sahiptir. Özellikle dişçiden ve iğneden çok korkan kişilere uyutarak diş tedavi hizmeti vermektedirler.

Uyutarak diş tedavisini firmamızın doktorları şu şekilde vermektedirler.

  • Tedavi olacak hastanın öncelikle psikolojik olarak kendini iyi hissetmesi gerekmektedir.
  • Daha sonra yetişkin olan hastaya damar yolu ile ilaç verilmektedir.
  • Bu ilaç hastanın derin bir uyku haline geçmesine sebep olmaktadır.
  • Bilinci açık olan hastaya tek seansta uyutarak diş tedavisi hizmeti vermekteyiz.
  • Tek seansta birden fazla farklı diş tedavi hizmetini sunan hekimlerimiz, hastalarımızın bu şekilde tedavilerini daha kolay yapmaktadırlar.

Tedavi bittikten sonra hastamız ayılana kadar müşahade altında tutular ve tam olarak bilinci açıldığı zaman, ayağa kalkar hale gelir. Kendisine uyutulduktan sonra yapılan lokal anestesiz ile hastalarımızın tedavi süreci bu şekilde devam eder.

pic

Randevu & Bilgi Alma Formu